Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
22 Ekim 2016 Cumartesi
Oğlak Burcu Erkeği Yıldıznamesi Burçlar

Oğlak Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Yıldızname bakımı oğlak burcunu cömert, sabırlı, işlerinde mutlu kişiler olarak açıklar. Herkesin yanında kabul gören, kararlarından dönmeyen kişilerdir. Dostlarının ve düşmanlarının çok olduğunu söyler. Oğlak erkekleri güzel yüzlü, beyaz benizli, uzun boylu, uzun kollu, kumral saçlı ve sakallı olarak niteler. Şehvet duygusu fazla gelişmiştir. Kadınlar tarafından saygın ve itibarı olan değerlendirilir. Mal ve mülkü çok olur. Erkek ve kız evlâdı sayıca fazladır. Yüzünde iki belirgin iz, başında bir ben bulunur.

Yıldızname kitabı oğlak erkeğinin hayatının bolluk içinde geçeceğini söyler. Oğlak erkekleri iyi yaşamayı sever. Genellikle sonları iyi olur. Rızıkları bol olur. Nimet ve saadet içinde vefat ederler. Öfkeleri serttir fakat çabuk geçer. Oğlak erkeklerinin çocukları genelde erkek olur.

Gençliğinde iken malı az fakirlik içinde yaşarlar. Kıymetini bilemeyen ve şükretmeyen insanlara iyi niyetinden dolayı para verir ve iyilik ederler.

Yıldızname bakımı oğlak burcu için, kardeşlerinin genelde kız olduğunu söyler. Kız kardeşleri ile sık sık kavga ederler. Kız kardeşleri pek uyuşmazlar. Çocuklarına karşı sevimli bir baba olurlar. Ana ve babasından yana miras kalsa da bundan tam istifade edemezler. Bu miras geldiği gibi harcayıp elinde bir şey kalmayacak.

Oğlak erkeği yıldızname yorumuna göre oğlak erkeklerinin biri erkek, ikisi kız olmak üzere üç evlâdı olur. Hayatının büyük bir bölümünü bunlarla birlikte yaşar. Ömrünün son günlerinde oğlundan hayır ve bereket görürler. Oğlak burçları sürekli kırık ve hastalıkla uğraşırlar.

Tereyağı, bal, süt, yoğurt ile ekmek yerse fayda görür.

Yıldızname kitabı oğlak erkeklerinin emel ve arzusuna ulaşacaklarını söyler. Yaşı ilerledikçe oğlak erkeklerinin kıymeti artar. Düşmanları esmer bir kadındır. Yabancılardan daha fazla yarar görür. Akrabaları yönünden pek fayda görmezler. Cumartesi günü atılacakları işlerden alnının akıyla çıkarlar. Perşembe günü giriştikleri işlerde pek başarılı olamazlar. Kır ve kısrak ata binmek, açık renkli keten giymek, üzerinde bir parça kurşun bulundurmak onun için hayırlıdır.

Oğlak erkeği yıldızname yorumuna göre bir işle ilgili muradı varsa cumartesi günü başlarlarsa arzularına ulaşacaklarını söyler. Kan aldırması ve sık sık hamama girmesi oğlak erkeği için hayırlı olacağı söylenir. Toprak elementinin etkisi altında olan burçlarla iyi ilişki kurabilirler. Hava elementinin etkisi altında olan burçlardan kaçınmalılar. Ellerine birçok mal geçip zengin bir hayat sürerler.

Oğlak erkeği yıldızname bakımı yorumuna göre oğlak erkeklerinin başından iki kere nikâh geçer. Bunların birincisi vefat eder. İkincisi ile geçinemez boşanır. Üçüncü kadınla mesut olacakları söylenir. Beyaz benizli kadınlar oğlak erkekleri için hayırlı olacağı söylenir.

Yıldızname
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar